TENTAS.lt

Tel: 860642994

 

     Reikia pavėsinės, užuovėjos, ar papildomų patalpų lauko kavinei?

 

  • Tentinės palapinės, pavėsinės, paviljonai yra itin populiarūs tarp viešo maitinimo įstaigų, kadangi gaminiai lengvai sumontuojami, bei esant poreikiui lengvai išmontuojami. 

 

  • Gaminiai dažnai naudojami oficialių ir socialinių renginių, po atviru dangumi vieta - pavyzdžiui, vestuvėms, prezentacijoms, konferencijoms ir tt... Lauko pavėsinės, viešo maitinimo įstaigoms, kavinėms tai galimybė plėsti verslą,  tai papildoma erdvė klientams, atvirame ore. 
     
  • Surenkamų konstrukcijų metalo rėmas, konstrukcijos yra apsaugotos nuo bet kokių korozijos procesų, nerūdija. Pavėsinės yra atsparios nepalankioms oro sąlygoms, vėjui, pavėsinių audinį sunku suplėšyti, jis nedegus. Audinys neblunka saulėje, atsparus UV, neišskiria jokių nuodingų medžiagų, ir gali būti naudojamas daugelį metų. Dizainas yra pritaikomas pagal individualius užsakovo reikalavimus. Galimybė pagaminti pavėsines su atspausdinta reklama ar logotipu,  tai sukurs, ar pabrėž jūsų savitą stilių.

 

    Jei vis dar neapsisprendžiate, bei nežinote, kaip tai įgyvendinti, mūsų specialistai sukurs individualų projektą, atitinkantį Jūsų reikalavimus, bei      poreikius.

 

Turite klausimų? Skambinkite 860642994 arba rašykite užklausa žemiau.

Vardas  
El. paštas  
Pranešimas